AVRUPA GENİTAL ESTETİK BİLİM KOMİTE ÜYESİ

AVRUPA GENİTAL ESTETİK BİLİM KOMİTE ÜYESİ

AVRUPA GENİTAL ESTETİK BİLİM KOMİTE ÜYESİ

0212 660 88 46

0533 136 39 80 - 0538 274 14 13

Artık Kliniğimizde son teknolojik yöntem ile ağrısız, iğnesiz 10 dakikada vajina kuruluğunu tedavi etmekteyiz. Yaş ilerledikçe vücut da doğal bir yaşlanma sürecine girer cilt altındaki kollajen doku üretimi yavaşlar özellikle kanser tedavisi alan hastalar, perimenopoz veya menopoz sonrası estrojenin azalması ile vajinal mukozada salgı yapımı iyice azalır ve vajinada zamanla kuruluk ve atrofi meydana gelir, enfeksiyona yatkınlık artar. Ayrıca cinsel hayatı aktif olan kadınlarda vajinal kuruluk ilişki sırasında aşırı zorlanmaya ve o bölgede yanma ve sızlamaya neden olur. Hastanın yaşam kalitesini olumsuz yönde etkiler.

Tedavi amaçlı bazı vajinal fitiller ve kremler verilmektedir. Ancak teknolojinin baş döndürücü bir şekilde ilerlemesi ile son zamanlarda bu konuda son teknoloji ile aylarca ilaç kullanmak yerine artık tek seansta vajinal kanalda fototermal etki yaparak dokularda termal hasar yaratmadan kollajen doku yenilenmesi ve onarımı yaparak vajinal kanalda epitelial kalınlıkta artış sağlayan ve vajinal kuruluğu ortadan kaldıran kliniğimizde uyguladığımız son teknolojik yöntem olan Femilift yöntemi halen dünyada ve yalnızca birkaç merkezde uygulanmaktadır.

Vajinal Kuruluk (Atrofi) belirtileri  

Vajinal kuruluk, yanma ve ağrılı cinsel ilişki (disparaneu) İdrar yaparken yanma ve ağrı, sık idrara çıkma, Cinsel ilişki sırasında ve sonrasında kanama, Cinsel ilişkiden kaçınma ve cinsel soğukluk, Vajinal kanalda aşırı daralma

FEMİLİFT İLE TEDAVİ  

Vajinal kuruluk belirtilerinin tedavisinde (uzun süre hormon tedavisine gerek kalmadan) Vajinal kanalda foto termal etki ile vajinal mukozanın onarılmasında, Menopoz öncesi ve sonrası idrar kaçırma şikayetlerinin giderilmesinde, Aile öyküsünde kanser olan, kanser nedeni ile tedavi olan ve vajinal atrofi şikayetleri olan hastalarda, Anestezi uygulanmasına gerek olmaz. Genellikle 1 seans bazen iki seans gerekebilir.


Okumuş Olduğunuz Yazı Bilgilendirme Amaçlıdır.

Sitemizde bulunan 0533 136 39 80 veya 0212 660 88 46 numaralı hatları arayarak

daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

KIZLIK ZARI DİKİMİ

Lazer ve Cerrahi Yöntemi İle 

Ağrısız Acısız Kızlık Zarı Dikimi 

Online Bilgi Alın!

www.kalicikizlikzari.com

Siteye Git

KADIN SAĞLIĞI


Kadın Sağlığı Hakkında

 Bilmek İstediğiniz

 Doğrular ve Yanlışlar 

Her Şey Bu Sitede. 

Online Bilgi Alın!

www.drayse.com

Siteye Git


VAKUM YÖNTEMİYLE KÜRTAJ


Kürtaj Hakkında 

Bilmek İstediğiniz  Her Şey

 Bu Sitede.

Online Bilgi Alın!

www.bayandoktor.net

Siteye Git